Wczoraj opublikowaliśmy ciekawą wypowiedź przedstawiciela amerykańskiego oddziału Sony. Rob Dyer tłumaczył przedstawicielom mediów i wielbicielom elektronicznej rozrywki w jaki sposób Playstation 3 wygra starcie z Xboxem 360. Na odpowiedź pracowników Microsoftu nie musieliśmy czekać długo, choć musimy przyznać, że jest ona dość nietypowa.

W wywiadzie udzielonym redakcjom magazynu OXM i serwisu CVG Aaron Greenberg powiedział, że żadna inna konsola nie ma tylu tytułów na wyłączność co Xbox 360. Pracownik giganta z Redmond przyznaje, że na Playstation 3 będą świetne gry, ale celem jego firmy jest zapewnienie graczom największej ilości przebojów i produkcji na wyłączność, i to jego zdaniem w tym roku uda się osiągnąć.

Nas zastanawia w jaki sposób amerykańska firma chce to zrobić. Owszem, Natal zapowiada się świetnie, ale jeśli mówimy o tytułach na wyłączność, to nie bierzemy pod uwagę gier, które otrzymają także wielbiciele pecetów. Po odjęciu ich z listy w rękach Microsoftu zostaje – Halo: Reach, Fable III, Crackdown 2 i Alan Wake. O czymś zapomnieliśmy?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. co mało!!!!!!, jest teraz 4 tylko na XO ale będzie tego więcej (PGR 5 BĘDZIE NA PEWNO)a SPLINTER CELL to wyjdzie tylko na XO. a sony co ma??? HEVY RAIN,GOD OF WAR i GT5-gra widmo hahahahahahahahahahahahaha

  2. Z tych hiciorow na wylacznosc Alan Wake moze byc znosny, jesli bedzie mial klimat Silent Hilla. Ale tak poza tym to cala ta kwestia jest troche smieszna. Cos w stylu licytowania sie na dlugosc penisa.

  3. Splinter Cell wychodzi też na PC geniuszu. . . . . A sony co ma? zapomniałeś m. in. o dwóch częściach Uncharted, Killzone 2. Exy będą wychodzić na obydwie konsole a takie licytowanie, które lepsze jest na poziomie przedszkola bo każdy kupuje konsolę według własnych preferencji w co woli grać. Ja w przeważającej części wybieram PC, później PS3, który ma IMO ciekawsze exclusivy i właśnie dlatego kupiłem tą konsolę a nie X-a.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here