Obniżka ceny konsoli Microsoftu i wprowadzenie modelu Elite najwyraźniej podziałały na graczy tak jak chcieli spece od marketingu w firmie z Redmond. Odpowiednik grupy NPD w Zjednoczonym Królestwie (Chart-Track) opublikował informacje, z których wynika, że sprzedaż Xboxa 360 wzrosła o 260% w ciągu dwóch tygodni (!).

Nie wiemy niestety jaka w tym zasługa gier-hitów a jaka obniżki. Z całą pewnością będziemy śledzili sytuację na bieżąco i informowali was o kolejnych sukcesach „wielkiej trójki”. Przedstawiciele Microsoftu zapewne już teraz zacierają ręce ze szczęścia. Panie i panowie bitwa o tegoroczne święta rozpoczęła się. Do kogo będą one należały? Dlaczego wygra wasz faworyt? Nie śpijcie, komentujcie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

 1. Teraz, po sezonie ogórkowym, kiedy wyszedł Bioshock i kiedy do końca roku mają wyjść takie hity jak np. Mass Effect, Army of Two, Assassin’s Creed, Call of Duty 4, itd. – zakup 360-tki wydaje się jak najbardziej rozumnym posunięciem. Ale myślę, że sprzedaż tej konsoli osiągnie szczyty dopiero przed świętami.

 2. Święta to sezon szaleństw i emocji dlatego każdy wariant jest możliwy, to jaka konsola lepiej się sprzeda. Gier na PS3, którzy zdecydują się na kupno w święta nie zabraknie. Starter packi z 2 padami i grami idą szybko – idealny prezent na święta, oby więcej takich paczek z różnymi grami:D

 3. Ja osobiście czekam na wersje Xboxa w nowszej technologii, ze zmniejszonym poborem prądu i jak by taki X360 Premium + Forza 2 był za 1200zł bez grosza. . . , Czy po długoletniej dominacji PSX i PS2 w moim pokoju nadejdzie era X trzysta. . oby do grudnia:-)

  • Ja osobiście czekam na wersje Xboxa w nowszej technologii, ze zmniejszonym poborem prądu i jak by taki X360 Premium + Forza 2 był za 1200zł bez grosza. . . , Czy po długoletniej dominacji PSX i PS2 w moim pokoju nadejdzie era X trzysta. . oby do grudnia:-)

   przeciez xbox juz jest produkowany w mniejszym procesie technologicznym i ma zmienione chlodzenie :>

 4. Nofink, jesteś tego pewien? O nowym chłodzeniu w niektórych egzemplarzach słyszałem, ale zdawało mi się, że mniejszy proces technologiczny i Falcon jest dopiero w planach. Jeśli jest jak mówisz – jak rozpoznać bez otwierania sprzętu który egzemplarz jest tą nową wersją?

  • Nofink, jesteś tego pewien? O nowym chłodzeniu w niektórych egzemplarzach słyszałem, ale zdawało mi się, że mniejszy proces technologiczny i Falcon jest dopiero w planach. Jeśli jest jak mówisz – jak rozpoznać bez otwierania sprzętu który egzemplarz jest tą nową wersją?

   na valhalli jakis czas temu byl o tym news. . i w komentarzach byl link do sserwisu ktory to sprawdzal. . MS oficjalnie tego nie potwierdza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here