Na ich temat wypowiadała się Elizabeth Tobey, community manager firmy 2K. Pani Tobey zdradziła, że dodatek będzie się składał z dodatkowych plazmidów, prawdopodobnie tych, które gracze już wcześniej znaleźli w plikach gry. Być może pojawi się w nim dodatkowa możliwość wyłączenia stacji regenerujących. Najwięksi twardziele dopiero teraz pokażą czy są w stanie przetrwać w Rapture. Oczywiście sama łatka poprawia kilka usterek znalezionych w grze (między innymi obcinanie obrazu w trybie widescreen).

W tej chwili nie podano jeszcze jaka będzie cena tego dodatku na usłudze sieciowej Microsoftu. Liczymy jednak na to, że będzie darmowy. W końcu dostają go też wielbiciele pecetów a nie chce nam się wierzyć, że oni za niego zapłacą. Możecie w spokoju poszukać swojej kopii Bioshock. My do tematu wrócimy już niedługo, kiedy rozszerzenie pojawi się w sieci. Naszą recenzję Bioshock znajdziecie tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. nareszcie Rapture odzyje na nowo. Szykuje sie ponowne przejscie gry tym razem jednak sprobuje z samym kluczem. zobaczymy jak bedzie. 🙂

  2. To kpina jakaś, to że bedzie można prawdopodobnie wyłączyć rewitalizatory i parę ochłapów w postaci nowych plazmidów? i to ma być wszystko?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here