Jak co tydzień na Playstation Network czeka na nas moc atrakcji. Posiadacze europejskich kont mogą wypróbować wersje demonstracyjne FIFA 08, Tiger Woods PGA Tour 08 oraz The Simpsons Game. Jeśli natomiast zdecydowaliście się na założenie konta amerykańskiego, to będziecie mogli sprawdzić wersje demonstracyjne Ratchet and Clank Future: Tools of Destruction, NHL 2K8 oraz hakc’n’slasha Conan.

Oczywiście nie zabraknie na naszej liście pełnej wersji mini-gry. W tym tygodniu jest nią Everyday Shooter, o którym pisaliśmy kilka dni temu. Ten tytuł może być wasz, jeśli możecie się pogodzić z wydaniem dziesięciu dolarów.

We wszystkich lokacjach powinny być dostępne zwiastuny filmowe Fallout 3, Lair i Pixel Junk Racers. Dość drogi naszym zdaniem jest natomiast udostępniony dodatek do Ninja Gaiden Sigma. Speed Master Pack kosztuje prawie pięć euro. W tym przypadku radzimy się wstrzymać albo wypróbować wydane jakiś czas temu Weapon Master Pack. Na sam koniec informujemy, że na Playstation Network znajdziecie również nowe tapety. Dwie z nich przeznaczone są dla fanów Pixel Junk Racers, kolejne dwie dla osób, które lubią smoki (Lair) a jedna utrzymana jest w klimatach baśniowych (Folklore).

Kiedy zebraliśmy w jedną całość wszystkie wydane w tym tygodniu wersje demonstracyjne wyszło nam, że weekend jest zbyt krótki by w pełni nacieszyć się tymi tytułami. Narzekać oczywiście nie będziemy. Im więcej elektronicznej rozrywki na poziomie, tym lepiej dla nas graczy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. jezeli to jest moc atrakcji to ja dziekuje za takie atrakcje i przestancie mówic na czarne białe bo to widac ze na ta konsole nic sie nie dzieje w porównaniu z konkurencja i ja tu nie wspomne tylko o xboksie ale nawet na pieca wiecej atrakcji w ten weekend. .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here