Stęskniliście się za szybkimi wyścigami podlanymi wybuchowym sosem? Jeśli tak, to koniecznie pobierzcie wersję demonstracyjną nowego dzieła studia BlackRock – tytułowego Split/Second: Velocity. Archiwum z potrzebnymi wam plikami „waży” trochę ponad gigabajt a znajdziecie je po kliknięciu link umieszczony pod treścią tego newsa. Demo oferuje nam możliwość rozegrania samouczka, który może nas przygotować do gry zanim nabędziemy jej pełną wersję. Ponadto w próbce możliwości gry znajdziemy jedną dodatkową trasę, w której kierowcy wyścigowych samochodów demolują lotnisko. Jeśli marzyliście o zrzuceniu komuś na głowę samolotu, to koniecznie powinniście się zapoznać z wersją demonstracyjną tytułowej produkcji.

Split/Second: Velocity – wersja demonstracyjna

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Pograłem w demo na X360. Po 15 minutach zażenowany wyłączyłem. Tragedia jakaś. Mam nadzieje, że Blur pokaże nieco więcej klasy (a powinno, to w końcu gra od Bizzare).

  2. Pograłem w demo na X360. Po 15 minutach zażenowany wyłączyłem. Tragedia jakaś. Mam nadzieje, że Blur pokaże nieco więcej klasy (a powinno, to w końcu gra od Bizzare).

    Możesz powiedzieć co Ci się nie podobało? Ja skończyłem pełną wersję i jestem miło zaskoczony.

  3. Tandetne efekciarstwo mi się nie podobało. Ale ja byłem tez załamany Burnoutami (w tym mistrzem kiczu – B3: Takedown), więc pewnie do mnie takie rzeczy po prostu nie trafiają.

  4. Nie wiem co wy chcecie od tej gry :P. Według mnie jest świetna, gram w pełną wersję i mam mnóstwo zabawy, nie mówiąc już o wybuchowych rozgrywkach sieciowych. Możliwość zmiany topografii terenu jest czymś niecodziennym w wyścigach. Do tego nie tylko my możemy to zrobić, ale też nasi przeciwnicy, co stanowi element zaskoczenia. W skali 1-10 Split/Second daje zasłużone 9.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here