Niespodzianką jest możliwość zagrania w przynajmniej część opisywanego przez nas kilka dni temu Portal: Still Alive. Kolejna odsłona gry logicznej bardzo ciepło przyjętej przez fanów elektronicznej rozrywki została zapowiedziana przez Microsoft na tegorocznych targach E3. Posiadacze Playstation 3 i pecetów wydali z siebie zbiorowy jęk zawodu kiedy okazało się, że tytuł ten prawdopodobnie zobaczymy tylko na Xboxach 360. Dziś dowiedzieliśmy się, że nie powinniśmy się denerwować.

Firma Valve poinformowała graczy i media, iż Still Alive jest samodzielną wersją gry Portal z kilkoma dodatkowymi planszami. W niedalekiej przyszłości tytuł ten będą mogli nabyć posiadacze pecetów (wciąż jednak nie wiadomo co z PS3). Mamy jednak dobrą wiadomość dla tych, którzy już nie mogą się doczekać jego premiery. Część etapów, które zobaczymy w nowym portalu pochodzi z wersji gry wykonanej w technologii Flash. Tę produkcję znajdziecie w sieci po kliknięciu w nasz link. Etapy przeniesione na Xboxa pojawiły się natomiast w MapPack'u do tego tytułu. Do niego również was odsyłamy – kliknijcie w ten kawałek tekstu. Gra udostępniania jest za darmo. Pieniądze, które zamierzaliście wydać na Portal: Still Alive możecie więc odłożyć albo wydać na pyszny tort, który zjecie w trakcie zabawy na nowych mapach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Hm, ale i tak wolałbym na Portala 2 czekać niż na Portal : Still Alive. Ehh, i właśnie tak robię bo pamiętam że w którymś newsie na headcrab.pl było potwierdzenie sequela.

  2. Lol 😉 Juz dawno przeszedlem ten mappack. Szczerze mowiac jest ciekawszy i trudniejszy od originalnego mappacka z Portala

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here