Twórcy tego umierającego tytułu trochę się pospieszyli. Niedawno donosiliśmy, że z powodu niewielkiego, a w zasadzie niewystarczającego zainteresowania ze strony graczy, serwery gry Tabula Rasa zostaną wyłączone. Obiecano nam jednak, że przed jej uśmierceniem – w styczniu – każdy będzie mógł sprawdzić jakość gry. Autorzy Tabula Rasa słowa jak widzicie dotrzymali. Jeśli chcecie przetestować tę pozycję MMO, to już teraz zajrzyjcie na tę stronę.

Pamiętajcie jednak, że zagramy dopiero po założeniu konta na stronie www.plaync.com. Posiadając je możemy się zainteresować klientem Tabula Rasa. Niestety i w jego przypadku nie obędzie się bez komplikacji. Zanim go pobierzemy, zostaniemy poproszeni o numer karty kredytowej. Autorzy gry obiecują, że nie zostaną z niej pobrane żadne środki, ale i tak dla wielu graczy w Polsce może to być bariera nie do przejścia. Mimo to zachęcamy wszystkich do sprawdzenia tego tytułu i napisania kilku słów na jego temat na łamach Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. jak najbardziej polecam – bardzo nietypowe ale mimo to swientne. . . single-mmo 😉 warto wbic sie choc na ten 30 lvl, zobaczyc te kilka(nascie) instancji i przekonac sie jak nieszablonowe moze byc mmo – i jak nietypowo rozwiazane pod wzgledem instancji (niektore sa fabularnie na poziomie zwyklego singla). zreszta czasu zostaje niewiele bo bodaj do konca lutego, potem juz przepadlo. mimo braku zainteresowania (rozpisalbym sie czemu ale. . . lepiej nie ;)) jak dla mnie rodzynek w jednakowej mialkosci pozostalych mmo (no moze z wyjatkami typu eve etc) – prawdziwy wiking po prostu musi znac ten tytul z autopsji 🙂

  2. To „We will not charge your card for Tabula Rasa gameplay before game service ends on Feb 28, 2009. ” oraz znak zapytania nad celowością udostępnienia gry za free na krótko przed jej końcem powoduje że zastanawiam się czy nie jest to próba uratowania tej gry. Twórcy pomyśleli że może ludzie zaczną grać, spodoba się i potem wykupią abonament.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here