Jakiś czas temu donosiliśmy, że potencjalni przeciwnicy World of Warcraft – Age of Conan i Warhammer Online – nie radzą sobie najlepiej na rynku. O ilości graczy bawiących się tymi pozycjami możecie przeczytać w tym miejscu. Jeśli po zapoznaniu się z naszą wiadomością zrobiło się wam przykro, to już dziś będziecie mogli dołączyć do graczy przemierzających wirtualny świat Młota Bojowego.

Firma Electronic Arts oferuje wielbicielom elektronicznej rozrywki darmowy dostęp do Age of Reckoning. Bez wnoszenia opłat za grę, możemy się nią bawić przez dziesięć dni. Aby to zrobić wystarczy zajrzeć na tę stronę internetową, założyć na niej swoje własne konto i pobrać klienta gry. Na podany w procesie rejestracji adres mailowy zostanie wysłana wiadomość aktywująca nasze konto gracza.

Po upływie czasu przeznaczonego na darmową zabawę można nabyć pudełkową wersję gry albo licencję na stronie, na której się rejestrowaliśmy. Oba rozwiązania pozwalają przenieść zachowane postaci do pełnej wersji gry i cieszyć się nią przez kolejne 30 dni.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Czy to aby nie za późno?Widać nie zarobili tyle kasy ile chcieli, więc poniewczasie oferują publice „testera”. Za późno, za mało. Sporo z moich znajomych, którzy kupili grę w dniu premiery już przesiadło się na coś innego, bo gra im się znudziła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here