Taką informację opublikowano na oficjalnym blogu Playstation. Na początku przyszłego roku zdrapki powinny zacząć się pojawiać w sklepach z grami na całym świecie. Można je kupić i rozdać w formie prezentu albo wykorzystać samemu. Dzięki zawartym na nich „punktom” kupimy płatne rozszerzenia, które trafią na Playstation Network. Zdrapki działać będą zarówno w sklepie, przeglądanym z poziomu peceta jak i samego Playstation 3. Niestety w chwili obecnej nie wiemy nic poza tym, że cenne kawałki plastiku pojawią się na rynku. Dokładna data premiery i ilość wirtualnej gotówki znajdującej się na kartach zostanie podana w najbliższej przyszłości. Będziemy się przyglądali rozwojowi wydarzeń. Kiedy tylko dowiemy się czegoś ciekawego na pewno napiszemy o tym na Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. No to zaczynam zacierać łapki 🙂 Myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie dla osób, które nie chcą się kredytować hehe 😉

  2. [sarkazm kontrolowany, tarcza fanbojo-odporna uruchomiona]O to pan z reklamy, pan reklamuje naszą konsolę, a powie pan że rozdajemy zdrapki?- a rozdajecie?- rozdajemy!- rozdają!- a na co te zdrapki?- a bo serwy padają i lagują bo prowizji nie pobieraliśmy- a teraz pobieracie?- Pobieramy!- Pobierają:)

  3. Ultraviolet – genialne :)Ja osobiscie jednak jestem zwolennikiem placenia tradycyjna waluta. Po co zbytecznie utrudniac sobie zycie, kiedy mozna po prostu przelac pieniadze na swoje wirtualne konto i gospodarowac nimi za posrednictwem konsoli?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here