Dziś Blizzard ogłosił w końcu oficjalną datę premiery najnowszego, trzeciego dodatku do gry sieciowej World of Warcraft. Ponad 11,5 miliona graczy w WoW’a będzie mogło szturmować sklepy dzień po mikołajkach, czyli 7 grudnia tego roku. Tym samym ucięto niepokojące plotki o tym, że premierę dodatku przesunięto na rok 2011. Doodatek do World of Warcraft dostępny będzie zarówno w w cyfrowej, jak i tradycyjnej, sklepowej dystrybucji. Za Cataclysm przyjdzie fanom z naszego kontynentu zapłacić w Blizzard store 34,99 euro. Za specjalną Edycję kolekcjonerską przyjdzie wydać aż 69,99 euro.

Co dostaniemy w wersji kolekcjonerskiej? Za te dodatkowe eurasy otrzymamy: artbooka z nigdy wcześniej nie pokazywanymi materiałami, płytę DVD z wywiadami, wideo „zza kulis produkcji” oraz film pokazujący w retrospektywie bogate uniwersum Warcrafta. Co jeszcze? Sountrack z 17 utworami, ekskluzywne zwierzątko i mousepada.

World of Warcraft: Cataclyms to dwie nowe grywalne rasy – Worgeni i Gobliny, podniesienie maksymalnego poziomu do 85 oraz nowe tereny do eksploracji i tak dalej. Już nie możemy się doczekać powrotu smoka Deathwinga, którego ostatnio widzieliśmy w Warcraft II.

W Polsce dystrybutorem World of Warcraft: Cataclyms będzie firma LEM.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here