Z tego samego konwentu pochodzi nie tylko klip umieszczony przez nas pod treścią newsa. Na Comic-Con 2008 pokazano między innymi zwiastun Resident Evil: Degeneration, który możecie oglądać na Valhalli od kilku chwil. Wielbiciele komiksu sprawdzili też kilka innych produkcji, o których napiszemy już za kilka chwil. Teraz skupmy się jednak na MK vs DC Universe.

Zdania na temat tej produkcji są podzielone. Jedni uważają, że Mortal Kombat nie potrafi już zainteresować miłośników elektronicznej rozrywki, a pomieszanie światów MK i DC jest bardzo słabym pomysłem. Inni twierdzą, że to bardzo miły powiew świeżości, który był bardzo potrzebny serii. Jak jest naprawdę? Tego dowiemy się kiedy gra wpadnie w nasze ręce. Póki co możemy się zaznajomić z klipem wideo zatytułowanym „Catwoman vs Shang Tsung”. Jego nazwa tłumaczy wszystko. Obejrzyjcie go i dajcie nam i innym znać co sądzicie na temat nowego dzieła Midway.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Śmieszna gra ^^Takie mieszanki bardzo fajnie wyglądały jako rysowane 2d ala StreetFighetr vs Capcom. Ta gra jakos do mnie nie przemawia.

  2. Wszystko by było ok (wymieszanie uniwersów, grafa) gdyby nie dynamika. Ta od Deadly Alliance czy nawet 4 się kompletnie nie zmieniła i wciąż posysa :/

  3. Co to jest, to juz MK na Amidze mialy lepsza animacje – dynamika i plynnosc rozgrywki przypomina mi bardziej gry na starsze komorki :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here