Masz własne kosmiczne imperium handlowe? Jesteś piratem, który ubija przeciwników tak, że ich krzyk słychać nawet w kosmosie? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań, to nasz news powinien cię zainteresować. Twórcy popularnej gry sieciowej EVE Online pokazali światu zwiastun filmowy kolejnego dodatku do ich produkcji. Empyrean Age, bo taką nosi nazwę wprowadzi do gry tzw. Factional Warfare. Główne frakcje dostępne w grze rozpoczynają wojnę, w której i my możemy wziąć udział. Chcesz być żołnierzem którejkolwiek z nich? Zawsze marzyłeś o unikalnym stricte wojskowym pojeździe? Teraz będziesz mógł go zdobyć a przy okazji zostać wybitnym żołnierzem jednej z czterech armii. Klimat kosmicznej wojny poczujesz dzięki klipowi, który obejrzysz po kliknięciu w link umieszczony przez nas pod treścią newsa. O materiale filmowym doniósł dzielny Wiking Sensei za co dziękujemy.

Zwiastun filmowy Empyrean Age

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Polecam obejrzeć zwiastun nawet tym, których EvE nie interesuje. Po prostu jest bardzo dobry i świetnie się go ogląda. Co najmniej jakby był trailerem jakieś filmu sf, a nie tylko dodatku.

  2. „Empyrean Age, bo taką nosi nazwę wprowadzi do gry tzw. Factional Warfare. „Ja bym nawet pokusil sie o stwierdzenie, ze wprowadzil 😉 Dla zainteresowanych, do zassania jest trial gry, nie wymagajacy zadnych kart kredytowych itp.

  3. Gram od listopada tamtego roku, przyjemna gierka. Taka bez parcia na lvlowanie postaci (w EVE i tak nie przeskoczysz tego jak długo się skilluje postać). Ota sobie pograć, z ludźmi pogadać, a jak chce się trochę więcej adrenaliny to zawsze jest 0. 0Się gra.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here