W sieci znaleźliśmy bardzo ciekawy materiał filmowy, który na pewno spodoba się osobom czekającym na piątą odsłonę gry Resident Evil. Zanim postrzelacie do zombie na Czarnym Kontynencie możecie sprawdzić jak mięsożerne (mózgożerne?) istoty ewoluowały w grach Capcomu. Przyjrzymy się więc jak wyglądały zombiaki w pierwszy Residencie, później zobaczymy je w kolejnych odsłonach serii, by skończyć na Resident Evil 5 i jego kontrowersyjnych potworach. Materiał filmowy umieściliśmy pod treścią naszego newsa. Z całą pewnością warto mu się przyjrzeć ponieważ zazwyczaj oglądamy mniej lub bardziej wyszukane zwiastuny gier, a nie takie „podróże w czasie”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Filmik ten jest jednocześnie obrazem tego, jak ewoluowała sama technologia na przestrzeni lat. Jak widzimy, te nieco ponad 10 lat zmieniły naprawdę wiele. Kolosalnie wiele.

  2. Kto w Polsce rozpowszechnił na szeroką skalę określenie „zombiak” : )? Czyżby nie był to neoplusowy Banan przy okazji pierwszych RE? Jakoś nie potrafię sięgnąć pamięcią tak daleko w przeszłość, a akurat jego osoba mi się skojarzyła. . . ; )

  3. W pierwszych odsłonach RE zombiaki były najbardziej zombiakowate. Potem zaczęto wymyślać rozmaite duperele, jakieś macki wychodzące z głowy i inne bzdury. Zombiak to zombiak. Jest martwy, chłodny, lekko nadpsuty i ma ochotę na mózg. Po co komu więcej?

  4. Zombiaki mogą być powolne, mogą być także diablo szybkie, jedne mogą skakać, inne nie. Jest jednak pewna zasada –> ZOMBIE NIGDY NIE MYŚLI! To, że Capcom daje im możliwość mowy i (wtf) używania broni jest rzeczą niewybaczalną!Właśnie ich inteligencja raziła mnie w czwartej części gry. Z łezką w oku wspominam moją ulubioną dwójkę i jej prawdziwie survivalowy klimat (Pokój pełen zombiaków, a ja w kieszeni mam tylko jeden magazynek do pistoletu) :]. We want zombies back!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here