Ten ostatni będzie tytułem opartym na nowym filmie Roberta Zemeckis'a. Odpowiedzialny za tę produkcję Ubisoft obiecuje graczom, że będą świadkami wielu krwawych walk a sama gra będzie bardzo dobrze zrealizowanym slasherem. Komputerowy Beowulf będzie działał w oparciu o silnik Yeti , który znamy chociażby z Ghost Recon Advanced Warfighter 2. Już teraz możecie zobaczyć zwiastun filmowy tej produkcji. Umieściliśmy go pod tekstem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. trailer faktycznie fajnie wygląda, ale polecam obejrzeć filmiki gdzie jest więcej gameplaya (na gametrailers chciazby). . . sam gameplay już tak atrakcyjnie nie wygląda. . . zresztą oni musieli w tym filmie (na podstawie którego jest ta gra) mocno namieszać z legendą o beowulfie. . . każdy kto ją zna wie, że nie nadaje się ona na typowego hack&slasha. . .

  2. Motyw z 50. sekundy przypomniał mi o polskim filmie ‚Stara baśń’ – skierowanym głównie do dzieci, a tam występowała zupełnie naga aktorka, po ciele której spływał miód. No ale ta gra już na pewno nie jest dla dzieci, tak więc takie sceny nas nie zgorszą. Trailer całkiem fajny, szczególnie muzyka. Conanem mi zapachniało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here