Serwis Gametrailers opublikował pierwszy zwiastun filmowy tytułowej produkcji. Z tego co udało nam się zaobserwować, większość graczy przyjęła go entuzjastycznie. My pomimo tego, że F.E.A.R. bardzo nam sie podobał nie wydamy z siebie żadnego okrzyku radości. Póki co materiał filmowy pokazuje grę łudząco podobą do tego, co od jakich dwóch lat znamy. Pozostaje nam mieć nadzieję, że nadal będzie to mistrzowsko zrealizowana strzelanka z elementami dobrego horroru. Sam film, jak już wspominaliśmy póki co nas nie rusza. Możecie go oczywiście obejrzeć na własne oczy. Link do klipu umieściliśmy pod tekstem.

Project Origin – zwiastun filmowy

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Po tym filmie to jestem bardzo sceptycznie nastawiony do tego tytułu. Toż to znowu ten sam FEAR. Nic tu nowego. Graficznie prawie nie dostrzegam różnic. Gameplay też taki sam. Jedna czy dwie nowe bronie nie uratują tego tytułu jeśli będą jedynymi nowościami. Zobaczymy co będzie dalej.

  2. Podobnie to widzę. Mało mam szacunku dla twórców, którzy są leniwi i uważają, że odgrzanie dobrze sprzedającego się kotleta wystarczy żeby się nachapać kapusty. Niestety często wystarczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here