Tegoroczne „święto” twórców World of Warcraft czy nadchodzącego dużymi krokami StarCraft 2 odbędzie się w dniach 10-11 października w Kalifornii oczywiście w Ameryce Północnej. Co czekać będzie na graczy goszczących na tej imprezie? Blizzard nie chciał jeszcze odsłonić kart i starym zwyczajem wspomniał jedynie, że na Blizzconie zagramy w ich produkcje, które niebawem trafią do sklepów. Śmiało można więc założyć, że jest wśród nich StarCraft 2 i kolejny dodatek do WoWa – Wrath of the Lich King. Po cichu liczymy jednak na to, że organizatorzy tego wydarzenia zapowiedzą jakieś nowe pozycje. W sumie wystarczy nam nawet jedna…Diablo 3.

Jeśli zamierzacie odwiedzić tegoroczny Blizzcon, to przyszykujcie 100 dolarów na samą wejściówkę. Można pomyśleć, że za tyle pieniędzy każdy gracz wchodzący do Anaheim Convention Center otrzyma darmową grę. Niestety nic takiego się nie stanie. Blizzard najwyraźniej wciąż zarabia za mało pieniędzy na World of Warcraft i próbuje wyciągnąć ostatnie centy od swoich fanów. Oczywiście pomimo zaporowej ceny biletów chętnych będzie zapewne więcej niż miejsc. My rzecz jasna będziemy się przyglądać imprezie i opiszemy wszelkie wydarzenia warte waszej uwagi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Diablo 3 na tegorocznym Blizzcon? Zbyt piękne, aby było prawdziwe ;). Skoro teraz dłubią przy WoW i SC2, raczej wątpie, aby coś poważnego szykowało się w trzecim unierwsum Blizza. Być może za rok coś się ruszy, ale obecnie nie liczę na jakiekolwiek zapowidzi D3. Obym się mylił!

  2. Blizz nie zapowie Diablo 3, strzeliłby sobie samobója odwracając uwagę od Starcraft’a II. W tym momencie dla Blizzard’a najważniejsze jest wypromowanie nowej części Starcrafta i na tym najpewniej się skupi na targach.

  3. Myślę, że Star Craft’a nie trzeba promować ta gra to absolutne „must have”. Sama informacja o drugiej części jest dostateczna by sprzedała się w ilości 1mln w ciągu tygodnia. A piraci niech się wypchają i w końcu kupią grę która na to zasługuje.

  4. przyznaje sie bez bicia ze gralem w nie jednego pirata, ale granie w spiraconego starcrafta to czyste bluznierstwo 😛 zreszta bez battleneta to i tak juz nie ta sama gra. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here