Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, studio Rockstar opublikowało dziś pierwszy materiał filmowy z wartego jakieś 25 milionów dolarów GTA IV: Ballad of Gay Tony. Naszym zdaniem Gwiazda Rocka po raz kolejny pokazuje klasę. Świetna muzyka, wybuchy, skoki ze śmigłowca, strzelaniny z policją i wspinanie się na najwyższy budynek w Liberty City. To dopiero początek tego co znajdziemy w pliku wideo z nowego DLC do GTA IV. Posiadacze Xboxów 360 zapewne zacierają już ręce ze szczęścia. Pierwszy zwiastun z gry pozwala sądzić, że w nasze ręce wpadnie pozycja tak smakowita jak The Lost and Damned. Spójrzcie zresztą sami na ten plik wideo i powiedzcie co o nim myślicie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Oj tak, oraz Eric Prydz vel PRYDA i jego Pjano 🙂 ciekaw jestem czy w samej grze znajdzie sie troche wiecej kawalkow House 🙂

  2. Mam nadzieję, że w przypadku Red Dead Redemption nie wymyślą sobie dodatków dla Xboxa bo zatłukę. A geja Tonyego jakoś przeżyję :P. Trailer bardzo fajny.

  3. O. o trailer lepszy niż niejeden film który ostatnio widziałem. . . wciąga. . . FUCK będzie granie!! Tylko niech mi ktoś powie, w ten dodatek z płytki będzie można grać bez posiadania bazy czyli GTA IV?

  4. Tylko niech mi ktoś powie, w ten dodatek z płytki będzie można grać bez posiadania bazy czyli GTA IV?

    Podobno będzie można.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here