Serwisy 1Up donosi, iż Cory Barlog nie jest już pracownikiem japońskiej firmy. Jego nazwisko znają na pewno osoby, które grały w znakomitego God of War II. W przypadku tej pozycji Barlog był dyrektorem produkcji. Ten sam człowiek miał również stać na czele zespołu tworzącego trzecią część przygód Kratosa. Tak się jednak nie stanie. Sony zdążyło już rozesłać informację prasową, z której dowiemy się o decyzji bohatera newsa i losach God of War III.

Możemy potwierdzić, że Cory Barlog, game director przy God of War II, opuści studio SCEA SM . Jesteśmy mu wdzięczni za pracę i kreatywną wizję przy dobrze przyjętej przez krytyków franszyzie God of War. Idąc jednak naprzód musimy powiedzieć, że wierzymy w umiejętności zespołu pracującego nad następnym God of War. To bardzo utalentowani ludzie, których pasją jest ta franszyza. Ich wysiłki i oddanie ukierunkowane są na tworzenie God of War: Chains of Olympus na PSP i God of War III na PS3” – takie informacje podało Sony.

Najpierw Jaffe. Teraz Barlog. Czy powinniśmy się bać o los trzeciej odsłony przygód Kratosa? My zaczniemy jeśli okaże się, że ten drugi trafił do branży alkoholowej. Takie historie przecież znamy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Wolę aby GoW3 był świetną grą. . . bo lepiej myśleć pozytywnie i chyba każdy ma ukrytą nadzieję że to będzie dobra gra, bo w końcu jedna osoba (oby. . . )nie niszczy wszystkiego.

  2. Ale to juz sa dwie 😛 Wpierw pozegnano Davida Jaffe’a, czlowieka, ktory mimo choroby filipinskiej (:P) mial znakomite pomysly i wiele znaczyl dla serii GoW, a dopiero potem Cory’ego Balroga.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here