INFORMACJA PRASOWA

Książkowy prequel nowej gry studia BioWare pojawi się w sprzedaży już w październiku tego roku.

Napisana z rozmachem opowieść o zdradzie, dramatycznej walce i miłości, stworzona przez Davida Gaidera, głównego scenarzystę gry Dragon Age: Początek, współtwórcę gier: Baldurs Gate 2: Cienie Amn(tm), Star Wars: Knights of the Old Republic iNeverwinter Nights.

Książka stanowi wstęp i tło fabularne dla gry Dragon Age: Początek. Opowiada o losach Marica, przywódcy armii rebeliantów, próbującego wyswobodzić naród z rąkobcego tyrana. A to tylko jeden z wątków.

Poznaj świat gry zanim do niej wejdziesz. Bądź przygotowany na Dragon Age.Dragon Age. Utracony tron Davida Gaidera do księgarń trafi w październiku i o 2tygodnie wyprzedzi polską premierę gry „Dragon Age: Początek”.

To pierwsze wspólne przedsięwzięcie Fabryki Słów z Electronic Arts – wiodącymwydawcą gier komputerowych.

Informacje o powieści Dragon Age: Utracony tron

Kiedy matka młodego Marica, ukochana Królowa Rebeliantka, zostaje zdradzona izamordowana przez niewiernych szlachciców, ten musi poprowadzić armię i podjąć próbę uwolnienia królestwa spod jarzma obcego tyrana.

Poddani żyją w strachu, dowódcy armii uważają Marica za słabego chłopca, a jegojedynym sojusznikiem jest Loghain – młody banita, który uratował księciu życie orazRowan – piękna wojowniczka, przyrzeczona mu od urodzenia na żonę. Otoczony przezzdrajców i szpiegów Maric musi nie tylko przeżyć, ale wypełnić swoje przeznaczenie:uwolnić Ferelden i przywrócić swój ród na utracony tron.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here