Nareszcie w nasze ręce wpadły fotki z najnowszej produkcji pana McGee. Musimy przyznać, że bardzo miło nas zaskoczyły. Ciekawe co na ich temat powiecie wy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Jaka extra gra na komputer xD ! I pomyslec ze jeszcze pare postow wczesnie uwazalem ze gry na PC umierają, jak widac bylem w błedzie co tytul to rewolucja 😛 <lol>

  2. Uproszczona kolorystyka i złozoność obiektów to świadomy wybór, ale jakość tekstur jest bardzo słaba, co jest już nieuzasadnione (ale może w finalnej wersji będzie to poprawione). Bardziej zastanawia mnie forma dystrybucji – co prawda HL2 przyzwyczaił nas do pomysłu „epizodów”, ale to nie to samo, co 24 „odcinki” wypuszczane co tydzień, jak w przypadku Grimm. Jedno jest pewne – będzie to albo rewolucja, albo klapa – przeciętność nie wchodzi raczej w grę.

  3. Sory, ale tego nie można nazwać w żaden sposób oryginalnym designem czy cartoon-twistem, to jest po prostu brzydkie.

  4. No niestety muszę się zgodzić z Tobą Cormac. Co prawda stawiam gameplay znacznie ponad grafikę, ale to co widzę na tych screenach wydaje mi się słabe nie tylko technologicznie ale i pod względem dopracowania czy pomysłu. . . Wygląda jak domek dla ptaków z wystającymi gwoździami i krzywymi deskami. . . :/ Rozumiem, że miało to wyglądać nieco dadaistycznie. . . . Cóż, w efekcie wygląda jakby faktycznie grafikę robił jakiś dzieciak co się dorwał do 3D Maksa (za moich czasów dzieciom się Painta dawało. . . a, no tak, w Paincie robili tekstury). . . . chyba jednak nie o to chodziło. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here