Znany i lubiany Major Nelson zdradził, że tytuł ten przebojem wdarł się na pierwsze miejsce najbardziej popularnych gier, którymi bawimy się na usłudze sieciowej Microsoftu. Zestawienie przytoczone przez pracownika firmy z Redmond bierze pod uwagę statystyki od 24 września. Wynika z nich, że Halo 3 zdetronizowało Gears of War, który spadł na drugie miejsce. Na dalszych pozycjach znaleźć możemy Rainbow Six: Vegas, Madden NFL 08 oraz wersję beta Call of Duty 4. Nie będziemy nawet udawać, że jest to dla nas zaskakujący news. Przy tej okazji chcemy jednak wrzasnąć: „HALO HALO Microsoft! Jesteśmy tu! Polscy gracze domagający się Xbox Live!”. Krzykniesz z nami?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Polska walka MS o klienta to totalna żałość. Szkoda, że nikt nie próbuje nawet poprawiać wyników sprzedaży jakimś konkretnym PR’em czy właśnie gonieniem usług Live dostępnych w innych krajach. Wielki dosregard dla polskiego MS. Hańba. . .

  2. Eee tam hanba – kapusty nie widac potencjalnej na rynku w PL i dlatego im sie nie spieszy. Poza tym ci ktorzy chca grac na Live! maja juz dawno konta na serwerach zachodnich. A tak informacyjnie. . to co wlasciwie da odpalenie Xbox Live PL? Jaka bedzie roznica dla osoby, ktora korzysta teraz z innych serwerow? Pytam bo szczerze mowiac nie wiem.

  3. Jakiś czas temy M$ wporwadził restrykcje wobec Polaków ( i pewnie też innch narodowści )korzystających z Live! na fałszywych kontach. Mianowicie można grać ale są spore problemy ze sciąganiem dodatków, map, dem nowych gier, trailerów itp itd – duża ich częśc jest dla na niedostępna :/

  4. Też wątpie, szczerze mówiąc ale jak się coś takiego pojawia w słusznej sprawie to aż przykro niepodpisać. Niezależnie od rezultatu. 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here