Możecie już spróbować dołączyć do beta testerów Fury – tytułu, który promuje Gamecock Media. Jak to zwykle bywa pozycja ta osadzona jest w świecie fantasy a nowością, która ma przyciągnąć do niej graczy jest nacisk położony na walki PvP.

Twórcy tego tytułu opisują go w następujący sposób:

Nie ograniczymy was żadnymi klasami postaci. Nie każemy wam zdobywać kolejnych poziomów doświadczenia przez kilka miesięcy zanim będziecie mogli zacząć walki PvP. Nie zmusimy was nawet do walki z jakimkolwiek mobem. Z całą pewnością nie znudzimy was.

To tylko początek dłuższego wywodu na temat tej produkcji. My też was nie będziemy zanudzać i polecimy wam byście udali się na jej oficjalną stronę internetową. Znajdziecie ją tu (klikajcie). Musimy przyznać, że grafika jest całkiem przyzwoita.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Nie wiem jak u was, ale mój sprzęt spokojnie wyrabiał by z 40 fps. Według programu sprawdzającego sprzęt, mój PC jest za słaby i nawet uruchomić gry nie mogę. [2. 4->3. 2 PIV. 2gbram 400hz 6600GT podkręcone wszystko]Jeżeli da się to ominąć to proszę Pm, a jeżeli nie to nie polecam takim i niższym ustawieniom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here