Możemy ją pobrać z serwisu BeyondUnreal. Tym samym twórcy sieciowego shootera dołączają do autorów Bioshock, którzy niedawno udostępnili muzykę z ich najnowszej gry. Naturalnie w obu przypadkach ich pobranie nie wiąże się z koniecznością wydawania gotówki. Klikajcie więc w nasz link (pod tekstem) i sprawdźcie jakie rytmy będą nam przygrywały w trakcie internetowej walki o przetrwanie. Przy okazji możecie zobaczyć jak wygląda nowa, odświeżona strona gry. My tymczasem czekamy na kolejne darmowe niespodzianki o których na pewno napiszemy.

Ścieżka dźwiękowa z Unreal Tournament 3

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

 1. zabieram sie za sciąglanie ;p, pamiętam że w pierwszym UT była całkiem dobra muzyka. Z gier fps najbardziej mni zapadł w pamieci OST z Q2, arcydzieło stworzone przez Sonic Mayhem, aby scierzka z ut3 była conajmniej w połowie tak dobra. Z innej beczki, to nie powinien byc UT4? UT, UT2003, UT2004 (nie liczac edycji championship na x’a). . .

 2. Mi się bardzo podoba. Fajnie się przy tym koduje 😛

  Z innej beczki, to nie powinien byc UT4? UT, UT2003, UT2004 (nie liczac edycji championship na x’a). . .

  UT 2k3 i 2k4 są, imo słusznie, liczone właściwie jako jedno. Nie ma między nimi takiej przepaści technologicznej jak między pierwszym UT i 2k3 czy 2k4 i właśnie UT3. Trójka miała początkowo nazywać się afair UT 2k7 ale zmienili nazwę dochodząc do wniosku, że to zupełnie nowa jakość. Ja natomiast przy okazji znalazłem kolejne braki w encyklopedii gier 😉 UT, UT:GOTY, UT 2k3 i UT 2k4.

  • przesłuchałem. . . ta sama klasa co pierwszy UT’ek, adrenaliny nie bedzie napedzac ale do przyjemnego grania akurat 🙂

   Ja natomiast przy okazji znalazłem kolejne braki w encyklopedii gier 😉 UT, UT:GOTY, UT 2k3 i UT 2k4.

   unreal championshipunreal championship 2 też przydalo by sie dodac :}

 3. Troszke nawiasem rzeczbiorąc – UT wg. mnie nigdy nie dorastał nawet do pięt serii Quake. Za kolorowe to wszystko, za plastikowe, za sztywne i bez klimatu. Nawet niektóre rozwiązania wydawały się na siłę – np. bronie typu Biorifle. Plus masa zapożyczeń właśnie z Quake’a. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że seria UT ma olbrzymią rzeszę zwolenników i się pewnie wielu z nich teraz naraziłem, ale niemniej takie jest moje zdanie.

  • Troszke nawiasem rzeczbiorąc – UT wg. mnie nigdy nie dorastał nawet do pięt serii Quake. Za kolorowe to wszystko, za plastikowe, za sztywne i bez klimatu. Nawet niektóre rozwiązania wydawały się na siłę – np. bronie typu Biorifle. Plus masa zapożyczeń właśnie z Quake’a.

   Chociaż pogrywałem czasem w Quake’a to jednak zawsze uważałem że UT jest o niebo lepsze , bardziej różnorodne mapy , tryby gry jak assault czy onslaught w UT2004 czy ciekawsze bronie. Na przykład reedemer i ręczne sterowanie jego lotem biło na głowę BFG z Quake’a – nigdy nie zapomnę jak się ubawiłem przy grze 1 na 1 z kuzynem jak zobaczyłem pocisk przemykający korytarzami na deck 16 ;]

 4. @CujoA ja zawsze wolałem UT 😉 Ale jak dla mnie obie te gry są zupełnie różne – tak różne jak tylko mogą być w obrębie tego gatunku. Quake (przynajmniej Arena, bo w 4 nie grałem) jest imo znacznie szybszy, bardziej dynamiczny. Więcej skakania, biegania tyłem i innych tego typu cudawianek. UT wydaje mi się bardziej techniczne. To tylko moje osobiste odczucie oczywiście. Do tego klimat obu tych gier jest zupełnie różny. Zależy co kto lubi 🙂 W Q3A podobają mi się takie akcje jak wjeżdżanie na pionowe ściany za pomocą plasma gun’a – trenowałem Parkour więc ten element mi pasuje bardzo 😉 Generalnie lubię obie te gry, ale wolę jednak UT.

 5. Coppertop, Lisiec – tytuły trafiły do Sovieta naszego człowieka enycklopedii. Obiecał zająć się sprawą, więc lada chwila znajdą się a bazie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here