Nadal jednak szansa wydania flagowego dzieła Hideo Kojimy na Xboxie 360 wydaje nam się bardzo mała. Mimo to wierzymy, że kiedyś usłyszymy jej zapowiedź. Wierzymy również, że myślą o tym pracownicy Konami, która to firma oświadczyła, że w tej generacji konsol nie zobaczymy wyraźnego lidera rynku.

Poprzednim razem jedna domowa konsola została światowym liderem rynku. Ten schemat jednak się zmienił. Tym razem wszystko zależy od tego, jak dana konsola będzie zaspokajała potrzeby użytkowników w danym kraju czy regionie w kwestii dostępnych na nią gier. Ta, która będzie miała ich najwięcej zdominuje lokalny rynek” – czytamy w oświadczeniu firmy.

Japończycy nie odkrywają Ameryki. Wygląda na to, że gracze zdają sobie z tego sprawę od dłuższego czasu. Przekłada się to na dobre wyniki sprzedaży Wii i Xboxa 360 oraz rozpędzającą się machinę o nazwie Playstation 3. Na nią widzimy coraz więcej przyzwoitych tytułów, a Sony cieszy się z rosnącego popytu na ich sprzęt.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  • a ja mam inne nadzieje niz ty,a moje to takie zeby ten pierwszy paragraf sie nie sprawdzil pod zadnym wzgledem

   czemu tak myslisz?wolisz aby byl monopol konsolowy? (czytaj wyzsze ceny,gorsze produkty)

  • nofikwarto zaznaczyć ze multi-platformowość niekiedy znacząco wpływa na jakość tytułu.

   to druga strona medalu. . . ale wole duza konkurencyjnosc i male ceny, a tytuly ekskluzywne zawsze ,na kazdej konsoli beda sie pojawiac.

 1. Jeśli Konami programuje MGS z myślą o „trudnej do okiełznania” PS3 to raczej nie będzie problemu z przeniesieniem na x360. Kwestia czasu moim zdaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here