MSNBC donosi, iż w Europie na każdy sprzedany odtwarzacz Blu-ray przypadają aż trzy czytniki HD DVD. Wiadomość ta powstała w oparciu o dane z krajów takich jak: Wielka Brytania, Francja, Włochy, Hiszpania, Szwajcaria i Niemcy gdzie format miał już jakimś cudem zdobyć 74% udziałów w rynku filmowego następcy DVD. Zostały one zebrane przez HD DVD Promotional Group i nie biorą pod uwagę sprzedaży konsoli Playstation 3. Liczono jedynie wolnostojące odtwarzacze płyt „nowej generacji”. Gdyby nie to, że tę informację znaleźć można na MSNBC (gdzie MS to Microsoft) i HD DVD Promotional Group to byśmy przykładali do niej o wiele większą uwagę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Oto i świetny przykład, że na wiarygodność informacji ma wielki wpływ źródło skąd ona pochodzi. W tej chwili pozostaje nam czekać na odpowiedź od Sony. A może sami ją napiszemy? Chyba nie tak trudno się domyśleć co w niej będzie.

  2. W tej chwili pozostaje nam czekać na odpowiedź od Sony. A może sami ją napiszemy? Chyba nie tak trudno się domyśleć co w niej będzie.

    To ciekawa propozycja. W sam raz na pierwszego kwietnia. Można zrobić konkurs – napisz ciekawego newsa 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here