Na łamach oficjalnej strony thewitcher.com pojawiła się sie informacja o naborze osób, które będą promować grę Wiedźmin. Żeby dołożyć swoją cegiełkę do tego projektu należy spełniać kilka warunków. Przede wszystkim kandydat/ka powinien komunikatywnie posługiwać się językiem angielskim, dodatkowym atutem będzie tu odpowiedni certyfikat, ponadto należy mieć ukończone 18 lat i dużo wolnego czasu. O takich walorach jak miła aparycja czy łatwość w nawiązywaniu kontaktów chyba nie musimy wspominać. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na oficjalna stronę gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. . . . rychło w czas sie za to zabieraja ;] Taki nabor nie powinien sie pojawic troche wczesniej? Wiedzmin mozna by rzec – tuz, tuz, a CDPR teraz zatrudnia ludzi do promocji? No coz – zobaczymy co z tego wyjdzie, oby bylo to cos dobrego 😛

  2. Wiedżmin będzie świetnym RPG-em ma w sobe coś z gothica i obliviona, choćmoże mieć problemy bo wyszła nowa gra, a mianowicie TWO WORLDS. Jest to RPG który śmiga także po necie. Poczekamy zobaczymy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here