Tak przynajmniej uważa Hideki Kamiya – twórca gry Bayonetta. To ta produkcja, w której kobieta przypominająca seksowną sekretarkę, rozbiera się wykonując ciosy, które normalnemu człowiekowi połamałyby kręgosłup w pięciu miejscach. Wolimy więc nie pytać kim jest osoba, która stworzyła taki tytuł. Możemy jednak zdradzić, co powiedział Kamiya na łamach Kotaku.

Dużym błędem jest myślenie niczym idiota, który uważa, że kobiety posiadające duże piersi mają coś wspólnego z erotyzmem” – mówił Kamiya.

Skąd wziął się ten cytat i co może on mieć wspólnego z Bayonnetą? Nie wiemy. Wiemy natomiast, że niektóre kobiety mogą się poczuć urażone wypowiedzią japońskiego twórcy gier. Zdenerwować może się również Tomonobu Itagaki, który dużych piersi nie ma, ale w każdym jego dziele znajdziemy kobiety z bardzo wytrzymałym kręgosłupem. Wystarczy spojrzeć na Ninja Gaiden czy na Dead Or Alive Extreme Volleyball. Czyżby obaj panowie za sobą nie przepadali?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Zgadzam się z Tobą Cherub, chociaż takie jak na zdjęciu też się mogą przydać jeśli od kilku miesięcy bezskutecznie szukasz wygodnej poduszki.

    • Zgadzam się z Tobą Cherub, chociaż takie jak na zdjęciu też się mogą przydać jeśli od kilku miesięcy bezskutecznie szukasz wygodnej poduszki.

      Silikony nie sa wygodne.

  2. Liczy się nie wielkość sama w sobie, a proporcjonalność ;)Natomiast Kamiya z Itagaki się z tego co wiem nie lubią dość konkretnie i szczególnie Tomonobu tego nie próbuje nawet ukrywać 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here