Nvidia sprawiła miłą niespodziankę osobom posiadającym nowoczesne karty graficzne. Gracze, którzy wyłożyli fundusze na Geforce'y z rodziny 8, 9 albo GTX 200 mogą już za darmo pobrać najnowsze sterowniki do tychże. Noszą one nazwę GeForce Power Pack. Link do potrzebnego wam archiwum umieściliśmy pod treścią newsa. W zestawie znajdziemy między innymi grę Warmonger (pełną wersję), PhysX Mod Pack do Unreal Tournament 3 zawierający trzy mapy do tego tytułu, tech demo The Great Kulu, tech demo Fluid oraz zajawkę gry Metal Knight Zero i pierwsze materiały z serwisu społecznościowego Nurien. Oczywiście we wszystkich tych tytułach zobaczymy w akcji system PhysX odpowiedzialny za fizykę w wirtualnych światach. Czy można chcieć czegoś więcej? Dzięki Nvidia! To naprawdę bardzo przyjemny prezent.

Pobierz GeForce Power Pack

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Oczywiście, tylko szkoda że spadek wydajności oscyluje w granicach 20 klatek/s, przy włączeniu „fizyksa” – przynajmniej ja tak słyszałem. Na necie jest dostępny filmik, jak się toto sprawuje, ot chociażby taki: http://www.youtube. com/watch?v=ITjSWeEMboc&feature=related

  2. możliwe, że jest to stała wartość o jaką spada wydajność. Wiadomo, że dla 100 klatek nie jest to dużo, ale dla 40 to już coś. . .

  3. no straszne są te spadki nic tylko się zastrzelić ;)demka działają fajnie, ale to dopiero początek drugiej młodości PhysX i mam nadzieje, że tym razem pokarze co nieco. Skrzydła pewnie taka rozbudowana fizyka rozwinie dopiero w następnej generacji kart, na chwilę obecną to jednak miły dodatek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here