Fifty raczej nie strąci tego Mi-24 za pomocą tej pukawki. Zajrzyjcie do naszej galerii by zobaczyć pierwsze grafiki z Blood on the Sand. Przy okazji sprawdzicie czy raper ma jeszcze jakieś wystrzałowe pomysły.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Przepraszam, czy on tam strzela z dwóch Desertów na raz?. . . No to gratuluję pomysłu. Swoją drogą, na temat tej produkcji mam to samo zdanie co w kwestii Booletproof, czy jak to się tam nazywało. Niech raperzy zostaną przy rapowaniu.

  2. Copper z DE można od biedy strzelać z jednej ręki, ale wówczas staje się jeszcze mniej celny i praktyczny niż oburącz, a to znaczy – bezużyteczny. Legenda tego pistoletu została zbudowana przez Hollywood, w rzeczywistości jest to broń co najwyżej średnia, robiąca większe wrażenie wizualnie, niż praktyczne. Efektywność przed efektownością. A co do samej gry, to nawet ciężko mi się wysilić na zdawkowe „żenua”. Nie rozumiem takich potworków.

  3. Cujo, ja to wiem. To był sarkazm. Ta broń, choć faktycznie wygląda kozacko, przeczy idei pistoletu i redefiniuje pojęcie „przerost formy nad treścią”. Mówiąc, że „gratuluję pomysłu” miałem na myśli fakt, że przy tym kalibrze i tej budowie (odrzut zamka z tego co pamiętam rodem z kałasza) strzelanie z jednej łapy to pomysł wręcz idiotyczny (a dla takiego np. mnie pewnie nierealny bo moje cherlawe, geekowe macki pewnie by mi połamało :P).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here