INFORMACJA PRASOWA

To wspaniały pomysł, którym pragniemy pokazać, że nie można skupiać się tylko na tych największych scenach, ale rozwijać i te mniejsze, które mają szanse na rozwój. – dodaje.

Tym właśnie, krótkim oświadczeniem pragniemy przedstawić wszystkim nowy pomysł, zrealizowany już w dużej części, który mamy wszyscy nadzieję okaże się strzałem w dziesiątke, a nasze wsparcie i chęć rozwoju pomogą tym młodym graczom w rozwoju swoich własnych ambicji. Kuźnia, której otwarcia właśnie jesteście świadkami to pomysł zapoczątkowany przez właściciela zespołu Radosława Górniaka oraz Stratega – Piotra Cyru. W ich rękach też leży cały projekt. Na początek – 3 sceny gier, potem? Możliwe, że następne! W tej jednak chwili przywitajmy główne postacie tej informacji!

Scena: Forza 2

Paweł „motorsportmanPL” Pilarczyk
Grzegorz „Scalibur Greg” Dzierla
Mateusz „bubu PL” Mac

Scena: World in Conflict

Bartosz „asn” Prądzyński
Paweł „kTOTotaki” Sałata

Scena: Gears of War

Artur ”armagedon123 ” Zieliński
Marek ”Mar PL” Brzeziński
Grzegorz ”Johny Bravo” Dobrosielski
Andrzej ”ekwador16” Dobrosielski

Tym wszystkim graczom pragniemy życzyć powodzenia na nowej drodze, aż 7 z nich będziemy mogli obserwować już 1 września na World Cyber Games w Warszawie, tam też ich sylwetki będą Wam przedstawione bliżej, mamy nadzieję, że pomysł oraz przede wszystkim jego wykonanie będzie się podobał wszystkim fanom BVG.

”Trzymajcie kciuki, tak mocno rozbudowana Kuźnia Talentów może wspaniale oddziaływać na reszte sceny, jeśli nam się uda – może i inni podejmą się takich pomysłów, piszcie, dajcie propozycje, każdą rozpatrzymy i spróbujemy ”coś” z tego zrobić! – tak, jak w tym wypadku.” – podsumował Czerwiński.

Więcej informacji na: http://voodoo.owned.pl/?1:1:5893

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. fajnieIMO: tylko jest jak zawsze drugie dno – byly polskie finaly WCG i po prostu rozne klany za wszelka cene chcialy przed finalami”zapisac” w swoje szeregi graczy ktorzy mieli szanse na wyjazd – a najprosciej wlansie w te nowe tytuly nie obecne praktycznie w polskim e-sporcie do tej poryfajnie pozniej brzmi medialnie, ze nasz zawodnik pojechal do Seatlle – jest jakis argument na rozmowy z potencjalnymi sposnoramino ale w sumie o to chodzi – dobry pomysl 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here