Na nieszczęście materiał jest dość specyficzny. Czemu wydawca gry zdecydował się pokazać światu zwiastun (ukazujący gameplay), który przycina się, skacze? Tego nie wiemy. Liczymy jednak na to, że ostateczna wersja gry pozbawiona będzie tego typu atrakcji. W pamięci mamy poprzednie, dość zabawne prezentacje tej gry. Liczymy więc na to, że odpowiedź na pytanie postawione w leadzie będzie tylko jedna. Pod tekstem powinniście już widzieć materiał filmowy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  • W pełni destrukcyjne otoczenie? Jestem kupiony.

   Uwierze jak zobacze, zbyt duzo razy juz to slyszalem. . . A sam trailer? Jak dla mnie CoD4 wyglada lepiej.

 1. Cherub, polecam zajrzec na GameTrailers i zobaczyc nowe filmiki z gameplayu. Zadnej sciemy – mozesz rozwalac budynki kosic drzewa i krzaki, itd. A co do CoD4, to troche dwie rozne gry. Battlefield bedzie bardziej z jajem a CoD na powaznie. Aha, i trzeba pamietac, ze gra jest we wczesnych etapach produkcji, wiec nie czepial bym sie glitchów i framerate’u.

  • Battlefield bedzie bardziej z jajem a CoD na powaznie.

   Ooo. . nie wiedzialem, szkoda. BF2 byl naprawde dobry, szkoda ze zmieniaja na cos „bardziej z jajem”. A trailery i tak z checia zobacze 😉 thx za info.

 2. Nieeeee nooo, pierwsza klasa. Zmiana na lekko humorystyczne podejście może wyjść grze tylko na dobre. Należy pamiętać, że humorystyczny, zmontowany filmik z gameplay’u, nie musi wcale odzwierciedlać klimatu rozgrywki. Z resztą ja jestem jak najbardziej „za”, na powagę będę miał czas w trumnie 🙂

  • Nieeeee nooo, pierwsza klasa. Zmiana na lekko humorystyczne podejście może wyjść grze tylko na dobre. Należy pamiętać, że humorystyczny, zmontowany filmik z gameplay’u, nie musi wcale odzwierciedlać klimatu rozgrywki. Z resztą ja jestem jak najbardziej „za”, na powagę będę miał czas w trumnie 🙂

   Zgadzam sie. Powaznych tytulow z pola walki mamy mnostwo. Gierka zapowiada sie swietnie. „8”

 3. juz pierwszy trailer byl bardzo z jajem 😀 z ta niby kamerą 😀 ja od pewnego czasu namietnie grywam w bf2 , bo 2142 nie ma tego klimatu juz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here