INFORMACJA PRASOWA

Microsoft ogłosił obniżkę ceny Xbox 360 Elite, która wejdzie w życie jutro w całej Europie. Klienci odwiedzający sklepy po 28 sierpnia tego roku, mogą spodziewać się, że konsolę Xbox 360 Elite będzie można kupić w orientacyjnej cenie detalicznej wynoszącej 1099 PLN.

„Obniżając cenę naszego topowego modelu konsoli – Xbox 360 Elite, przygotowujemy się do gorącego okresu świątecznego, który przynosi największą sprzedaż w branży rozrywkowej.” – powiedział Jakub Mirski, Marketing Manager w polskim oddziale Microsoft. „Od tej chwili mamy w ofercie dwa modele konsoli: podstawowy Xbox 360 Arcade – będący znakomitą propozycją dla wszystkich zaczynających swoją przygodę z grami oraz bardziej rozbudowany, wyposażony w 120 GB dysk twardy, model Xbox 360 Elite. Oba zestawy oferowane są w atrakcyjnych cenach, więc z pewnością znajdą swoich nabywców.” – dodał Mirski.

Konsola Xbox 360 jest w stanie zapewnić rozrywkę dla całej rodziny. Za jej pomocą można nie tylko grać, ale także oglądać filmy w formacie DVD, słuchać muzyki lub przeglądać cyfrowe zdjęcia. Już tej jesieni, na Xbox 360 trafią najbardziej oczekiwane gry, w śród nich: „Forza Motorsport 3”, „Halo 3: ODST”, „Modern Warfare® 2”, czy „The Beatles: Rock Band”.

Wraz z obniżką ceny modelu Xbox 360 Elite, z rynku zostanie wycofany Xbox 360 Pro, oferujący w zestawie 60 GB dysk twardy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Ja tam już wolał bym od Wii sprawić sobie tańsze i lepsze PS2 ;] Jak widze obrazki z forzy nowej to czuje sie jak bym juz w demku latal ;> bedzie gites max !!

  2. też mi obniżka. . . dla przypomnienia zeszłoroczne obniżki były następujące:Arcade – 669złPro – 999złelite – 1199zła poza tym jak oni przeliczają 249euro na te 1099zł ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here