Dziennikarze i pracownicy największych firm związanych z elektroniczną rozrywką lubią się bawić. Czasami nawet bardzo ostro. Dlatego też co kilka miesięcy organizowane są branżowe imprezy, na których pokazywane są nadchodzące produkcje, a oglądający je ludzie, popijając darmowe trunki udają, że ciężko pracują. Jedno z takich wydarzeń wskrzesił Microsoft. Jest nim X10, które po kilku latach przerwy przeniosło się do Ameryki. Wydarzenie odbędzie się jedenastego lutego w San Francisco.

Wśród gier, które zagoszczą na imprezie znalazły się Halo: Reach, Alan Wake, Crackdown 2, Splinter Cell Conviction oraz Fable III. Dziennikarze będą też mogli sprawdzić jak w akcji prezentuje się Project Natal. Microsoft zapowiada zaś, że wszyscy wielbiciele elektronicznej rozrywki doczekają się kilku niespodzianek. Nowe gry? Prawdopodobnie tak.

Z niecierpliwością wypatrujemy więc imprezy. Mamy nadzieję, że amerykańska korporacja powie lub pokaże na niej coś ciekawego. Póki co początek roku należy jednak do Sony, które zasypuje nas takimi tytułami jak God of War 3, MAG czy Heavy Rain.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here