Wojna między dwoma gigantami elektronicznej rozrywki – Sony/Microsoft – w tym roku być może wejdzie na całkowicie nowy poziom. Japońska korporacja pokazała już światu swoje Playstation Move, a amerykański Microsoft obiecuje, że za parę miesięcy poznamy pełnię możliwości Project Natal. Nowa „zabawka” giganta z Redmond zostanie oficjalnie zaprezentowana światu w trakcie tegorocznego Electronic Entertainment Expo. Impreza startuje piętnastego czerwca, a w trakcie tego wydarzenia prawdopodobnie zobaczymy pierwsze gry obsługujące Natala, poznamy jego oficjalną cenę i nazwę. Project Natal to oczywiście nazwa kodowa, którą zastąpi zupełnie inna. Mamy nadzieję, że Microsoft zaskoczy nas czymś równie dobrze brzmiącym co Move.

Przy okazji warto też wspomnieć, że w trakcie E3 2010 zobaczymy też najnowszy produkt Wielkiego N. Japońska firma podczas imprezy pokazywać ma kieszonsolkę Nintendo 3DS, którą zachwycaliśmy się kilka dni temu.

Zapowiadają się więc gorące targi. Oprócz sprzętowych nowości w trakcie tego wydarzenia powinniśmy się doczekać zapowiedzi przynajmniej kilku rewelacyjnych produkcji. Nie możemy się już doczekać imprezy. A wy?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

    • Czy wszystko muszą pokazywać na E3. A nie mogę np. w Wawie żebym i ja to zobaczył na żywo :p

      Zadzwon do Bila Gejtsa. Moze wpadnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here