Serwis Game Informer donosi, iż za jakiś czas, trzy osoby kojarzone z „Wielkim N” odejdą z firmy. Wszystkie pracują w Nintendo of America. Są nimi Beth Llewelyn (Senior Director of Public Relations), Perrin Kaplan (Vice President, Marking and Corporate Affairs) oraz George Harrison (Senior Vice President, Marketing and Corporate Communications). Ich odejście w chwili, gdy najnowsza konsola japońskiej firmy szturmem zdobywa światowe rynki jest dla nas zaskoczeniem. W chwili gdy pisaliśmy tą informację nie wiedzieliśmy kiedy dokładnie wyżej wymienione osoby pożegnają się z firma. Najprawdopodobniej nie nastąpi to jednak przed nadchodzącymi targami E3. Jak myślicie, co mogło być powodem ich rozstania z Nintendo. Czyżby sytuacja w krainie Mario nie była tak różowa jak się wszystkim wydaje?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. wp. . . Korzystając z okazji Nintendo stanowczo zaprzeczyło również, by firmę miały opuścić takie szychy, jak Perrin Kaplin, George Harrison i Beth Llewelyn. Firma podkreśla, że są to tylko niepotwierdzone plotki i nie zamierza tracić czasu na dalsze ich dementowanie. :/

  2. Zwykłe plotki. . . ale gdyby Perrin odeszła chyba nikt by się tym nie zmartwił, bo w ciągu ostatniego roku miała kilka wpadek, które osobie na tym stanowisku po prostu nie miały prawa się zdarzyć. . .

  3. Może nie tyle co „traci”, tylko jest to tzw. robienie porządków. . . Każdy z wyżej wymienionych osobistości kojarzonych z wielkim N po prostu nie sprawdziło się. To naturalna kolej rzeczy w tak wielkich korporacjach jaką niewątpliwie jest od lat Nintendo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here