Na pierwszy ogień pójdzie firma Konami, która zapewnia, że na Tokyo Game Show pokaże światu nowy dodatek do Metal Gear Online. Znajdziemy w nim dwie nowe postaci (Liquid Ocelot i Mei Ling) oraz trzy nowe mapy (Silo Sunset, Winter Warehouse oraz Forest Firefight). W tej chwili nie wiemy jeszcze ile trzeba będzie zapłacić za ten dodatek. Poprzedni, w którym również znalazły się trzy mapy, nowe postaci czy tryb gry wyceniono na dziesięć euro. Podejrzewamy, że tym razem cena aktualizacji będzie podobna albo taka sama.

Dodatek pobiorą również posiadacze kopii Gran Turismo 5 Prologue. Po włączeniu gry konsola powinna pobrać aktualizację, w której znajdziemy trzy nowe auta (Lotus Evora, Citroen GT oraz Ferrari California). Łatka zmienia również zasady rządzące wyścigami typu Time Trial i wprowadza kilka innych drobnych zmian do gry. Warto więc wrzucić do napędu GT 5 Prologue i zobaczyć co przygotowali dla nas jego twórcy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. warto dodać że o ile dodatek do GTP jest darmowy, o tyle za same auta przyjdzie nam słono zapłacić walutą gry: Citroen GT – 1 mln, Ferrari California – 300 tys, Lotus Evora – 100 tys. W dodatku jest także mowa o „new game physics”, ale niestety nie oznacza to bynajmniej od dawna zapowiadanych zniszczeń aut. [źródło: gtplanet.net] Mimo wszystko, jest całkiem dobrze i myślę że takie wrzutki od Polyphony całkiem długo podtrzymają tą grę na fali.

  2. te ‚wrzutki’ by podtrzymały jakbyśmy mieli okazje ściągać jedna przynajmiej co miesiącale mam nadzieje że na tym dodatku się nie skonczy

  3. Ja czekam na pełną wersję GT5 a nie demo z bonusami (przynajmniej darmowymi). Za ściągnięcie modelu Ferrari nie musimy płacić, choć Polyphony nie dostało go za darmo. Konami z drugiej strony przesadza. Za skiny postaci nie powinniśmy płacić. Polyphony potrafi a Konami nie? Gdyby gra wyszła na PC mapki, postacie i tryby gry byłyby za darmo i w dużej ilości, niektóre bardzo udane. Ach, te konsole. . .

  4. Wszystko pięknie tylko najpierw Polyphony popracowało by nad tym żeby to się wogole dalo sciagnac, bo ciagle wyskakujacy komunikat z informacja error skutecznie uprzykrza życie 🙁

  5. ryshard, ściągaj po kilka kawałków, bo nie zaczynasz za każdym razem od nowa. Ściągnięty fragment jest zapisywany i zaczynasz od momentu w którym ci przerwało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here