Macie dużo wolnego czasu? Dziś upragniony piątek, a więc powinniście znaleźć chwilę wolnego czasu i przyjrzeć się kolejnemu epizodowi GT TV. Co tym razem? Ten odcinek poświęcono grze Modern Warfare 2. Dowiemy się nieco o nowym trybie rozgrywki nazwanym przez twórców Special Ops. W materiałach wideo znajdziemy też nieco informacji dotyczących Gary'ego Sandersona – głównego bohatera gry. Na deser kilka informacji o silniku graficznym napędzającym nowe dzieło Infinity Ward. Oglądajcie.

Warto przypomnieć, że Activision nie chciał zgodzić się na produkcję pierwszego Modern Warfare. A dziś? Dziś nawet zakłady bukmacherskie kręcą się wokół tego tytułu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Nie lubię oglądać przed premierą gry ,filmów lub zdjęć zapowiadających lub przykładowych misji (a kusi mnie strasznie),odbiera to trochę klimat i tajemniczość, może pewną nieprzewidywalność w momencie kiedy gram, bo już wiem co nastąpi w danym momencie właśnie z wcześniejszych materiałów wideo.

  2. Hit wśród strzelanek. Grafika jeszcze lepsza, akcja jeszcze szybsza, adrenaliny jeszcze więcej. 3x tak, gra przejdzie do następnego etapu i wygra mam talent :P.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here