Nie ma co udawać, że gry tego gatunku swoją świetność mają dawno za sobą. Seria Street Fighter przeszła renowację i czwarta odsłona to już – mimo stylizacji – trójwymiar. Gry z ręcznie malowanym tłem, 2D odchodzą do lamusa. Tym chętniej czekamy na wakacyjną premierę The King of Fighters XII na konsole Xbox 360 i Playstation 3. Co dostaniemy? Dwudziestu zawodników, w tym także dobrze znanych fanom serii braci Bogardów oraz dwie nowe postaci – blondynkę o imieniu (ksywie?) Mature oraz Elisabeth Branctorche. Obydwie zawodniczki możecie obejrzeć w nowym materiale wideo, który znajdziecie poniżej.

Zapraszamy także do ostatniej galerii KOF XII.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. dziwne, ostatnio filmiki z gametrailers na V nie „wpasowywyją” mi się w okno, ten sam filmik na oryginalnej stronie działa ok.

  2. Hmm. . . po trailerze widać, że targetem jest rynek JAP. I nie mówię o języku ;]Zresztą zawsze mnie intrygowała ta ich własna wersja języka angielskiego , zarówno w grach jak i anime, gdzie gdy chcą nadać czemuś dodatkowego(wyjątkowego) znaczenia, to wplatają słowa po „jangolsku” – nie raz słyszało się „orajto” ;]Nowe laski jakieś takie bez szczególnego „wyrazu” ;| . . . ale pasują do serii więc da się zjeść.

    • Nowe laski jakieś takie bez szczególnego „wyrazu” ;| . . . ale pasują do serii więc da się zjeść.

      Dobrze chociaż, że dodali te nowe „laski”, bo niektóre męskie postaci w tej grze coraz bardziej przypominają „panienki” wyglądem i zachowaniem. Co do podróbki angielskiego to się zgadzam.

  3. Nie wiem czy wiecie, ale jak rzecze serwis „fightersgeneration” w 2010 ma być KOF RPG oniline, pokazali również screeny, zainteresowani znajdą w googlach ;]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here