Playstation Portable Go wzbudza mieszane uczucia. Podoba nam się nowy „dizajn”, całkowite przejście na cyfrową dystrybucję i pozbawienie konsoli napędu UMD jest krokiem odważnym. Niestety tym samym pozbawia się nowych użytkowników możliwości korzystania z biblioteki tytułów dostępnych na krążkach. No chyba, że zostaną udostępnione w usłudze Playstation Network. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy test PSP Go. Trzeba przyznać, że maszynka prezentuje się wyśmienicie. Chętnie zagrałbym sobie w takiego Resistance: Retribution.

O specyfikacji PSP Go możecie więcej dowiedzieć się tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Dystrybucja gier w czystej postaci cyfrowej(bez płytek)-to będzie standard w najbliższych latach(PS4-raczej już nie będzie miało napędu),ale wprowadzenie PSP GO zamiast PSP2 to dziwny krok ze strony SONY. Sam osobiście raczej się nie skuszę na tą konsolkę,wole poczekać trochę na PSP2(może będzie w niej wejście na karty SIM-). . . .

  2. Zdecydowanie lepszy wygląd od zwykłego PSP. Oby tylko gry z „poprzednika” były dostepne w cyfrowej dystrybucji. Chetnie zaopatrzę sie w ten gadget.

  3. Cyfrowej dystrybucji mowie stanowcze NIE. Konsolki wiec nie kupie tak samo jak kazdej innej ktora nie bedzie uzywala klasycznego nosnika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here