Ostatnio na łamach naszego wortalu mogliście przeczytać o zwycięstwie naszych graczy z reprezentacją Australii jak i porażce Pol-B. Jednakże główny skład naszej narodowej drużyny, czyli Pol-Team StarCraft'a w dalszym ciągu brnie przed siebie. Ostatni mecz będący ćwierćfinałem Mistrzostw Świata rozegraliśmy z teamem Francji. Po serii zwycięstw mogliśmy się czuć stosunkowo pewnie. Ranga spotkanie nie pozwoliła jednak naszym graczom nawet na chwilę rozluźnienia. Jak się okazało nasi rywale nie przygotowali się właściwie do spotkania, co odbiło się u nich na brakach personalnych w podstawowym składzie, co z zimną krwią zostało przez nas wykorzystane. W rezultacie odnieśliśmy kolejne zwycięstwo. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5 do 0. Tym samym zdobyliśmy bilet do półfinałów gdzie czeka na nas już Norwegia.

Ćwierćfinał Mistrzostw Świata zapowiadał się, co najmniej niewygodnie. I taki też był… ze względu na słabą organizację rywali. Musieliśmy na nich sporo czekać, a czasami wręcz wymuszać rozegranie gier. Ale cóż? Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Odnieśliśmy 10 zwycięstwo z rzędu i tylko to się tak naprawdę liczy. Miejmy nadzieję, że ta doskonała passa nie zostanie przerwana ani w półfinale, ani w finale” powiedział kapitan reprezentacji Polski Piotr Cyrek.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Brawo! Widać, że pro-gaming w Polsce rozwija się w najlepsze i możemy oczekiwać kolejnych spektakularnych sukcesów :).

  2. Tak panowie podzielam wasz optymizm jednakże ten rozwój odnotowujemy tylko w kilku grach gdzie jesteśmy znaczącą potęgą. Jednakże nie ma, co narzekać i cieszyć się z tych sukcesów, które udaje się nam osiągnąć.

  3. Cóż, lepiej odnosić znaczące sukcesy w wąskiej specjalizacji niż znajdować się w środku stawki we wszystkich kategoriach. Dlatego popieram słowa, by nie narzekać i cieszyć się z tych sukcesów :).

  4. Mnie też to cieszy, a zwycięstwa naszych rodaków na tak prestizowych zawodach mogą pomóc w kwestii patrzenia na nasz rynek przez różnego rodzaju firmy związane z branżą. Sukcesy będą sprzyjać rozwojowi w tym segmencie elektronicznej rozrywki. Może w końcu więcj ludzi będzie miało szanse wziąć w jakichkolwiek zawodach. . . a nie tylko mieszkańcy metropolii. Życzę Pol-Team’owi zajęcia jak najwyższego miejsca. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here