O moźliwości przeniesienia usługi sieciowej STEAM na Macintoshe pisaliśmy już w zeszłym miesiącu. Dziś musimy jednak wrócić do tematu za sprawą fotek, które opublikowały różne serwisy internetowe. Na grafikach zobaczymy między innymi bohaterów takich gier jak Team Fortress 2, Portal czy Half-Life 2, którym zawsze towarzyszy hasło albo motyw graficzny bezpośrednio odwołujący się do produktów firmy Apple. Kilka przykładowych grafik tego typu znajdziecie w galerii dołączonej do tej wiadomości. W takiej sytuacji pytanie o możliwość pojawienia się STEAMu na „makówkach” wydaje się być pytaniem retorycznym, prawda?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Czy może mi ktoś wyjaśnić w jaki sposób to będzie wszystko działało? Jakoś sobie tego wyobrazić nie mogę. Czy to będzie coś w rodzaju emulacji ala’Wine pod linux. MAC-OS i Steam ??

  2. Valve stworzy po prostu Macową wersję klienta Steam. Katalog gier będzie ograniczony do tych pozycji, które mają wersje pod Mac OS X. Samo Valve zapowiedziało przeniesienie swoich gier na system Apple’a, a reszta zależy już pewnie od poszczególnych wydawców i wyników sprzedaży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here