Przed wami jeszcze jeden świeżutki plik wideo. Tym razem w trwającym dwie minuty materiale zapoznamy się z wszystkimi rodzajami „broni” rozmieszczonej na trasach udostępnionych w grze Blur. Bizarre Creations przyszykowało dla nas między innymi dobrze znane nitro (dopalacz) oraz takie wynalazki jak „popychacz”, atak energetyczny po chwili nazywany impulsem elektromagnetycznym, „katapultę” oraz miny. O dziwo samochody, które będziemy niszczyli to istniejące w rzeczywistości modele aut. Jak widać ich producenci powoli oswajają się z faktem, że lepiej pokazać swój (nawet zamieniony w złom) produkt w grze niż przeoczyć taką formę promocji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Znudzilem sie po 30 sekundach filmu. Nadal nie rozumiem, z czego strzelaja te autka. Rozumiem ze zbieraja bron po drodze, ale wypadalo powalczyc chociaz z jakas imitacja dzialka, czymkolwiek – a tak strzelamy z powietrza przed maska.

  2. IMO jesli juz robic gre w takim stylu, to lepiej isc za ciosem i siegnac do historii po interestate ’76/vigilante/rogue trip jako inspiracje. Polaczenie przereklamowanego do bolu underground-a z wozami prawdziwych marek z taka samochodowa strzelanka wyglada beznadziejnie. No, ale patrzac na target tego produktu, mozna machnac reka i pojsc dalej, ew. poczekac na fajnie zapowiadajacego sie Dirt 2.

  3. Znudzilem sie po 30 sekundach filmu. Nadal nie rozumiem, z czego strzelaja te autka. Rozumiem ze zbieraja bron po drodze, ale wypadalo powalczyc chociaz z jakas imitacja dzialka, czymkolwiek – a tak strzelamy z powietrza przed maska.

    A w Wipeout z czego strzelają? Świetna produkcja, a też na pojazdach nie widać żadnej broni. Czepiasz się chyba trochę na siłę. . . Przyznam jednak, że Blur nie kręci mnie tak jak Project Gotham Racing. Szkoda, że Bizarre nie będzie już dłubało przy PGRze.

  4. @ 3Wipeout, to futurystyka, a nie samochody prosto z tasmy. Nie czepiam sie na sile, po prostu uwazam ze to glupi pomysl. Nie maja szans z grami ktore teraz sie pojawia 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here