Czyżby Piotrek Molyneux nareszcie szykował dla nas bajkowego RPGa? Trzy najnowsze fotki Fable 2 bardzo nam się spodobały. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii i dajcie znać Wikingom czy również wyczuwacie ich klimat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Pod kątem wizualnym zapowiada sie przyzwocie, acz nie „idealnie”. Czy naprawde kazda gra, wypuszczana ostatnimi czasy na iksy i peesy, musi cierpieć na ten horrendalny syndrom schodków na krawedziach postaci i elementach otoczenia? -,-„Molyneux sie opierdziela czy jego wesoła kompanija nie daje sobie rady z zabawką Billa?

    • Czy naprawde kazda gra, wypuszczana ostatnimi czasy na iksy i peesy, musi cierpieć na ten horrendalny syndrom schodków na krawedziach postaci i elementach otoczenia? -,-„

      Schodki zawsze były i raczej będą. Jedynymi grami w których jako-tako wszystko jest filtrowane są gry z wszechobecnym blurem który ładnie wygląda tylko w minimalnych ilościach :]. Co do screenów – miodzik. Szykuje się kolejny świetny RPG na x’a. Grafika może nie jest najlepsza, połowa „obiecanych” featuresów nie ujrzy światła dziennego – ale ja i tak będę grał i się zachwycał. Podobnie było z poprzednimi produkcjiami złotosutego Piotrka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here