Studio ma siedzibę w Kijowie. Zatrudnieni w nim ludzie już pracują nad kolejnym tytułem działającym na silniku CryEngine2. W tej chwili nie poznaliśmy jeszcze żadnych informacji na jego temat. Parę słów na temat samego zespołu powiedział jedynie Managing Director w firmie Crytek, pan Faruk Yerli: „Nasze studio w Kijowie rekrutuje i rozrasta się mniej więcej od półtora roku. Wielce utalentowani ludzie tworzący ten zespół przeszli okres intensywnego treningu w Frankfurcie. Podczas szkolenia ich wkład w naszą pracę był nie do przecenienia”.

Ten sam człowiek dodaje jeszcze kilka słów na temat nowego projektu: „Teraz, gdy CryEngine2 już wydoroślał i możemy go użyć do tworzenia różnych typów gier, o różnej stylistyce, które działać będą na wielu platformach, doszliśmy do wniosku, że nadszedł czas na rozpoczęcie prac nad nowym projektem opartym na naszym własnym IP (własności intelektualnej przyp. red.), i nadanie zespołowi w Kijowie rangi oficjalnego studia”. Ktoś pokusi się o jakiekolwiek domysły na temat nowej gry w oparciu o te słowa? Będzie to strzelanka a może coś zupełnie innego?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

12 KOMENTARZE

  1. Tu nie ma co wymyślać bo nie ma tu żadnych informacji. PEwnie całe prace nad nowym tytułem są na bardzo wstępnym etapie. Może nawet sami twórcy jeszcze nie do końca wiedzą co to będzie.

  2. Strzelanka – nawet jesli CryEngine 2 nadawalby sie i do gier karcianych, to sadze, ze CryTek pozostanie przy shooterach. W tym czuja sie najlepiej i nie ma co ukrywac – to im wychodzi. Poza tym, maja z tego kupe kasy, wiec po co mieliby ryzykowac z jakims nowym eksperymentem? ;p

  3. Crisis jest pewnie w pełni ukończony skoro za kolejny tytuł się biorą ludzie z Crytek. Zapewne też będzie jechała Ne silniku CryEngine2 i będzie to fps, bo głównie Crytek słynie z dobrych fpsów, chociaż by takiego jak Far Cry.

  4. „CryEngine2 już wydoroślał i możemy go użyć do tworzenia różnych typów gier”. Sądzę że będzie to jakaś strategia lub Crysis na PS3. . .

  5. Kiedyś tam obiło mi się o uszy, że na nextgeny(nie mylic z Wii) nie powstanie crysis, ale inna gra o innej nazwie ale na tym samym silniku. Dlatego jako konsolowiec upatruje w tym swojej nadziei na crysiso podobną gre.

  6. Raphael ale jest powiadzne, ze studio w kijowie rekrutuje i rozsrasta sie od poltora roku i Ci lduzie tlyko rzpechodzili szkolenia i mieli swoj wklad w tworzenie Crysisa ale nie oni go stworzyli oni teraz beda tworzyc nowe dzielo. Miejmy nadzieje genialne nie tylko pod wzgledem grafiki ale i fabuly i klimatu i grywalnosi:P

  7. Ano może jakąś samochodówkę? 🙂 albo przygodówkę?:) albo, albo, albo. . . . . . . . . . . . . . . . . Wiem!. . . Rambo Revolution „remejk” kultowego filmu z Sylwusiem w roli głównej 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here