W przypadku tej ostatniej gry, użyliśmy takiego a nie innego słowa, ponieważ z wstępnych informacji wynika, że demo pobrać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy MyTHQ. Mimo to warto zajrzeć na usługi sieciowe Sony i Microsoftu. Być może okaże się, że demo Red Faction: Guerrilla mogą jednak pobrać wszyscy wielbiciele elektronicznej rozrywki.

Na pewno jest tak w przypadku próbki możliwości gry X-Blades. Recenzję tego tytułu powinniście przeczytać na Valhalli już wkrótce. Teraz możecie sprawdzić dwie plansze i samouczek z pełnej wersji tej pozycji. Aby to zrobić musicie tylko wejść na tę stronę i pobrać z niej ważące 787 MB archiwum.

Wypróbować warto również wersję demonstracyjną gry Wanted. Ta jest już w sieci od kilku dni, ale jakoś nam umknęła. Jeśli więc chcecie przetestować jakąś nowość bez wydawania na nią gotówki, to już teraz zerknijcie na tę stronę. Można z niej pobrać ważące 843MB demo (nie, nie wiemy czy jest w nim A. Jolie).

Aktualizacja: Z tej strony możecie także pobrać demo pecetowej wersji gry Braid. Tytuł ten podbił serca posiadaczy Xboxów 360. Na pewno warto więc sprawdzić co im się tak bardzo spodobało.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Nie nie ma, na live jest od paru dobrych tygodni. Dwie mini misje glownym bohaterem 😉 Podoba mi sie system podkrecania kul, a takze masakrowanie nozem 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here