Canis Canem Edit (dla innych Bully) już wkrótce pojawi się na Xboxie 360. W naszej galerii znajdziecie cztery grafiki z gry w wersji na konsolę Microsoftu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Od dłuższego czasu ciekawi mnie ta gra. Grał ktoś? Co to w ogóle? Na czym polega? W jakim stylu? I co najważniejsze – fajne to?

    • Od dłuższego czasu ciekawi mnie ta gra. Grał ktoś? Co to w ogóle? Na czym polega? W jakim stylu? I co najważniejsze – fajne to?

      Gra jest niezła wydaje mi się że to ostatnia taka dobra gra na ps2 od Rockstara, grałem w nią u kumpla na ps2 nie pamiętam dokładnie ale zadań do rozwiązania „misje” jest naprawdę dużo , oprócz zwykłych misji masz również do wykonania gierki z serii Classes np: angielski, gimnastyka, chemia :), fotografia. Mi klimat tej gry kojarzył się jako GTA w szkole, czyli nawalanki, ucieczki przed nauczycielami itd. . . W grze poruszać się możesz po terenie szkoły i mieście. Ogólnie mówiąc gra mi się podobała dobra muzyka, fajne misje 🙂 Na jedyny minus z mojej strony to chyba dostanie kamera nie zawsze się obracała jak mi się podobało, ale to taki szczególik 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here