Niestety do jej premiery pozostało jeszcze sporo czasu i tym razem powstrzymamy się od dalszego narzekania. Chcemy żeby ten produkt trafił do nas w formie brylantu, który zawładnie naszymi sercami na długi czas. Musimy więc zadowolić się takimi materiałami, jak ten, do którego link znajdziecie pod tym tekstem. Jest nim kolejny zwiastun nowego dzieła Willa Wrighta – Spore. Zapraszamy do zapoznania się z tym klipem.

Zwiastun filmowy Spore

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Hmm. . . . Gra zapowiada się genialnie, ale. . . . No właśnie, to „ale” to obawa przed próbą upchnięcia zbyt wielu rzeczy w jednym tytule. A jednej strony mamy kierować komórką, potem jakimś organizmem bardziej skomplikowanym, potem plemieniem, cywilizacją – potem nawet przenosimy się na inne planety. Do tego edytor „wszystkiego”. Boję się, że ogrom możliwości przytłoczy graczy (oby nie). To tak jakby grać w połączenie Sims, C&C, SimCity, Civilization, jakiegoś „tycoon’a” i pewnie jeszcze parę gier. Co za dużo to niezdrowo.

  2. Boję się, że ogrom możliwości przytłoczy graczy (oby nie)

    Też się tego obawiałem, ale myślę, że to mało prawdopodobne. Interface wygląda na dość dobrze przemyślany. A ci goście mają przecież niemałe doświadczenie w tworzeniu takich gier, choć może nie na aż taką skalę.

    To tak jakby grać w połączenie Sims, C&C, SimCity, Civilization, jakiegoś „tycoon’a”

    I Creatures. Spore ze wszystkich dotychczasowych gier jakoś najbardziej przypomina mi właśnie creatures.

  3. Bardzo dawno temu, kiedy dopiero uczyłem się programować, zamarzyło mi się stworzenie gry, która byłaby połączeniem Civilization z Sim City i Master of Orion. Z pomysłu oczywiście nic nie wyszło (przecież nie będę się porywał z motyką na słońce) a tu widać, że nie tylko mi takie pomysły po głowie chodziły 🙂 Oby to połączenie było tak dobre jak wydaje się, że jest 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here