Obok serii Uncharted i Resistance chyba najwyżej z tak zwanych „ekskluziwów” na konsolę Playstation 3 cenię sobie drugą odsłonę Killzone. W KZ2 urzekł mnie mroczny klimat oraz tryb sieciowej rozgrywki w który nadal chętnie pogrywam od czasu do czasu. Wszystko to zmieni się już w lutym przyszłego roku, czyli wraz z premierą Killzone 3. Wtedy odłożę KZ 2 na półkę gdzie będzie mógł sobie odpocząć, a zacznie się sieciowa rzeźnia w trójeczkę (oczywiście po zaliczeniu kampanii singleplayer). Do tego czasu mogę, a także Wy możecie obejrzeć sobie prawie półgodzinny materiał wideo z trzeciej odsłony Killzone. Mimo, że jest to tylko wersja preview to i tak wrażenia są bardziej niż przyzwoite.

No to popcorn w dłoń i oglądać!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  • PS3 RZĄDZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

   no wiem wieym że dziadek kupił Ps3 ale już tak nie szalej :DSzału nie widzę. Gra rozwojowa w stosunku do Kz2. Tylko rozwojowa nic więcej. ale i tak zagram

  • Aż zaraz ściągnę demo KZ2, może się przekonam do FPS na konsoli. . . a wątpie;D

   heh też tak kiedyś mówiłem. Dla chcącego nic trudnego.

 1. No bardzo ładnie 🙂 Żeby tylko nie zostało spiracone, bo podobno jakaś grupa hackerów twierdzi, że złamali zabezpieczenia PS3! http://gry. interia.pl/ps3/news/playstation-3-zlamane,1577900

  • @endrjug, nie podobno. . . . http://allegro.pl/listing.php/search?category=. . . k&order=bd

   Ale to zupełnie inny poziom złamania, jeśli to, co twierdzą Ci hakerzy to prawda, to nie będzie trzeba przerabiać konsoli aby uruchomić na niej dowolną aplikację – czy to homebrew, czy pirata – bez żadnych pendrive’ów, downgrade’ów itd. Przynajmniej tak zrozumiałem załączonego wcześniej newsa. . .

 2. @endrjug, ano to tak. Możliwe że będą teraz takie jaja jak z DC. „Nie do złamania” a w rezultacie żadna przeróbka do piracenia nie była potrzebna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here