Studio Obsidian Entertainment pokazało światu bardzo ciekawy plik wideo ze swojego Alpha Protocol. Tym razem w pliku wideo umieszczonym pod treścią tego newsa pokazano zabójcze zabawki, z których skorzystamy w trakcie zabawy. Przyszli agenci specjalni mogą się zapoznać z bronią, amunicją, modyfikacjami poszczególnych armat czy granatami, które pojawią się w grze. W tej materii twórcy Alpha Protocol mają się czym pochwalić. Polecamy wam ten ciekawy klip.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Gra zapowiada się co najmniej słabo. Patrząc na powyższy filmik poczułem się młodszy, bo tytuł ten wygląda jak z przed pięciu lat. Nie zmartwiłoby mnie to, gdyby nie mechanika rozgrywki, która wygląda tak sztywno, że aż przypomniałem sobie czasy poczciwego syphona filter-a. Tragedia, z czym do ludzi?

  2. To, że wygląda to przestarzale wiadomo od początku. Ale nie w oprawie tkwi potencjał tego tytułu. Bo prezentuje bardzo ciekawe podejście – espionage RPG. Ciężko o drugą taką grę, kiedyś blisko takiej konwencji można było postawić Deus Ex. W 2010 roku Alpha Protocol można uznać za całkiem nowatorski tytuł. Inna sprawa, że właśnie przez kiepską oprawę mało kto to kupi. Cóż, takie czasy. Ja tam wolę, żeby akurat w przypadki AP środki inwestowano właśnie w dobry system rozgrywki i wciągającą intrygę. Ładnych i prostych gierek mamy teraz zatrzęsienie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here