Pamiętacie kiedy ostatni raz widzieliśmy jakieś nowe materiały z dzieła Remedy? My też nie. Tymczasem Robbie Bach, wypowiadając się w imieniu firmy Microsoft potwierdził, że Alan Wake zostanie pokazany publiczności na targach GDC. Te odbędą się już w lutym w San Francisco. Przedstawiciele amerykańskiej firmy zapowiedział, że pokaże ona wiele bardzo ciekawych tytułów (w tym Alana Wake i Halo Wars). Nie możemy się doczekać. My zaś przypominamy, że w swoim ostatnim wystąpieniu Markus Maki z Remedy powiedział, że najlepiej będzie jeśli założymy, że ich produkcja jest tytułem „Vista exclusive”. Z modernizacją sprzętu (jeśli jeszcze jej nie przeprowadziliście) radzimy się wstrzymać. Już niebawem zobaczymy czy dla tej jednej pozycji nasza świnka-skarbonka dostanie po głowie potężnym młotem bojowym. Trochę się boimy, że to, co w niej znajdziemy nie pokryje kosztów kupienia nowej skarbonki. Ehh życie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Z informacją, że ten tytuł powstaje tylko dla Visty spotkałem się już wcześniej jeszcze w czasach ostatnich zapowiedzi tego tytułu. Jednakże z tym czy będzie on na prawdę Vista only przekonamy się dopiero po premierze. W tym miejscu pozwolę sobie przypomnieć kazus Shadowruna.

    • W tym miejscu pozwolę sobie przypomnieć kazus Shadowruna.

      Dokładnie, tak. I jeśli mimo wszystko będzie Vista only to są 2 opcje, albo MS dał dużo kasy Remendy za „exclusive na Viste”, albo Remendy nie lubi jak ich gry sie dobrze sprzedają, może lepiej niech zalegają na pułkach sklepowych. Sorki, ale prędzej Donald T. nowe wybory rozpisze niż ja na Viste przejdę po to żeby w „the” Alan Wake zagrać, pfff.

  2. silent–>Po co MS miałby płacić Remedy za ekskluzywność na Vistę, skoro to oni są wydawcą tej gry 🙂 Zresztą na PC i tak pewnie ta gra marnie się sprzeda, głównym rynkiem zbytu tej pozycji jest X360.

  3. może panowie boją się ze gdyby gra wyszła na xp to mogło by dojść do kabaretów rodem z crysis, gdzie odblokować szło tryb very high pod xp (normalnie vista only). Cała sprawa z tym dx10 jest podejrzana, gdzie zyski z nowego dx ? bo o większej wydajności nie ma mowy :), raczej spadku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here